K čemu slouží náš útulek?

Nevhodné ptactvo z dědictví, unáhlený nákup, nezvládání agrese, handicapy nebo alergie v domácnosti jsou častými faktory odložených ptáků. Převážná část z nich jsou papoušci. Ti v našem útulku, pod dohledem KVS a zkušených veterinářů, projdou léčbou, socializací a integrací zpět do vhodných chovných zařízení či k prověřeným chovatelům. Cílem útulku je pomáhat a najít nejlepší řešení pro spokojený život ptáků, kterým nepřál osud. Útulek má vlastní karanténu se společnými i oddělenými voliérami pro každý případ. Kapacita našeho útulku je pro 100 kusů ptactva. Útulek je zároveň příspěvkovou organizací.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE A CHCETE NÁS PODPOŘIT? ZAŠLETE LIBOVOLNÝ DAR NA NÁŠ ÚČET 

2835303017/3030

DĚKUJEME! 

Našli jste uprchlíka?

Ptáci mají křídla a rádi je používají. I díky svému důvtipu umí uletět ze svých ubikací, najít cestu zpět ale pro ně může být obtížné. Našli jste takového uprchlíka a nevíte co s ním? Zavolejte nám! O vše se postaráme.

Nevhodný dárek či dědictví?

Dostali jste ptáčka jako nevhodný dárek nebo jste ho např. zdědili po někom z rodiny a nejste schopni se o něho postarat? Dejte nám vědět, my to zvládneme za Vás!

Nezvládáte svého mazlíčka?

Ne každý si dokáže uvědomit, co chov některých druhů může přinášet za nepříjemnosti. Nezvládáte svého chovance časově, psychicky či fyzicky? Dejte nám vědět a my se o ně postaráme.

Kontaktujte nás

Orni Park Jaroměř

Náchodská 400, Jaroměř, 551 01

+420 704 065 512

utulek@ornipark.cz

@orniparkjaromer